Sponsorlarımız

Deküp Robotics

Deküp Robotics, Andymark’ın resmi Türkiye distribütörüdür. Doğruluk, dürüstlük ve deneyim mantrasında çalışmalarına devam etmektedir. 2020 ve 2021 sezonlarının ana sponsorluğunu üstlenmiştir. Bununla birlikte takıma robot malzemeleri sağlama konusunda da destek olmuştur.

Fikret Yüksel Vakfı

Fikret Yüksel Vakfı; FIRST değerlerini, yarışmalarını ve STEM eğitim modelini Türkiye’ye yaymak amacıyla kurulmuştur. Katıldığı her sezonda hibe desteği ile takımın yarışmaya katılımına destek olmuştur.

Systemair

Systemair Türkiye, sadelik ve güvenilirlik değerlerinden yola çıkarak, yüksek kaliteli havalandırma ürünleri geliştiren, üreten ve pazarlayan bir firmadır. Takımın finansal ihtiyaçlarını karşılamanın yanında birçok projesinde de partnerlik etmişlerdir.

Özkan Avukatlık Bürosu

Özkan Legal Avukatlık Bürosu, bireysel ve kurumsal müvekkillerinin markalaşma sürecini yöneten, marka haklarını koruyan ve danışmanlık hizmeti sunan bir hukuk bürosudur. Takımın markalaşma sürecine destek vermektedir.

Tshigo

Tshigo; kişiye özel tişört, sweatshirt, kapüşonlu, çanta ve daha birçok ürünün tasarımını yapan ve bunları yüksek kaliteli kumaş ve doğaya zararı olmayan su bazlı boyalarla üreten çevrim içi bir mağazadır. Takım hoodie ve tişörtlerini üreten Tshigo, takımın kıyafet sponsorudur.

Szutest

Szutest; tüm sertifikasyon, test ve gözetim hizmeti ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri odaklı yaklaşımıyla piyasanın önde gelen belgelendirme ve uygunluk değerlendirme kuruluşlarındandır. Vizyon ve misyonları doğrultusunda kendine dünya pazarında da yer edinen Szutest, sektöründe ulusal ve uluslararası tanınırlığı, güvenilirliği yüksek bir kuruluş olmayı başarmıştır. Sağladığı ekipmanlar ile takımın güvenlik ürünleri ihtiyacını karşılamaktadır.

Tekniksat

Tekniksat Elektrik Elektromekanik; üretim, tasarım ve uygulamalarını %100 yerli teknoloji ile sağlayan, birçok farklı imalat sektörüne hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir teknoloji şirketidir. Robot imalat sürecinde malzeme ve üretim desteği sağlamaktadır.

Haysino Makina

Haysino Makina; yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak misyonu ve faaliyet alanlarında öncü olmak vizyonuyla kurulmuş bir makina sanayi şirketidir. Talaşlı ve talaşsız imalat sektörlerinde geniş makina parkurları ile hizmet vermektedirler. Takımımıza imalat ve atölye imkanları ile destek olmaktadırlar.

Yumak Alüminyum

1960 yılında “Müşteriye hizmet vazifemizdir” anlayışı ile kurulan Yumak Alüminyum, Çin menşeili ve yerli markalı alüminyum kompozit paneller ile cephe kaplama konusunda en uygun çözümleri sunmaktadır. 5005 alaşımlı levha teminiyle piyasada bu alandaki eksikliği gidermekle beraber çeşitli atölye ve son model makineleri ile farklı sektörlerde hizmet vermektedirler. Aynı zamanda çok geniş bir alüminyum profil stoğuna sahip olan firma, alüminyum pazarında önemli bir yere sahiptir. Takımımıza ana robot malzemesi alüminyum temini konusunda destek olmaktadırlar.

Taner Rulman

SKF Distübritörü olarak hizmet veren Taner Rulman, kuruluşundan beri kaliteden ödün vermeden hizmetine devam etmekte ve müşterilerine tam stok desteği sunmaktadır. Şirketin ürün grubunda rulmanların yanında Transmisyon Zincirleri, V Kayışları, Triger Kayışları ve Kasnakları, Zincir Dişlileri, Yağ Keçesi ve Emniyet Segmanı gibi sanayi ürünleri de bulunmaktadır. Takımımıza genel sanayi ürünleri ihtiyaçlarının temininde destek olmaktadırlar.

Nachi

Nachi; Türkiye pazarında hızla büyüyen, tercih edilen, saygın bir global oyuncu olmak misyonuyla çalışan, faaliyetlerini robotik teknolojileri ve otomasyon alanlarında yoğunlaştırmış bir şirkettir. Takımın robot alanındaki finansal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Plaket Madalya

Plaket Madalya; plaket, kupa, madalya ve benzeri alanlarda kalite, memnuniyet ve hız gibi değerlere verdiği önemle öne çıkan bir firmadır. Etkinliklerde kullanılan plaket, madalya gibi ürünlerin yanında takım rozeti gibi eşantiyon ürünlerinde de takıma destek vermektedir.

Solidworks

Solidworks; 3D ve ürün yaşam döngüsü yazılımlarında uzman ve alanında lider bir şirkettir. Endüstriyel süreçleri destekleyen ürün yaşam döngüsü uygulaması yazılımlarını geliştirip pazarlayan şirket, ürünlerin tasarımdan bakımına ve geri dönüşüm aşamasına kadar bütün yaşam döngüsünde 3D vizyon elde etmesini sağlıyor. Takıma uygulamanın kullanımı için akademik/öğrenci lisansı sağlamaktadır.

Ser Danışmanlık

Ser Danışmanlık; Ar-Ge ve Yatırım Projeleri danışmanlığında uzmanlaşmış, farklı sektör ve kurumlara yaptığı danışmanlık ile, 700’den fazla projeyi hayata geçirmiş, aynı zamanda da sertifika programları ve eğitimleri düzenleyen bir danışmanlık şirketidir. Takımın projelerini fonlamaktadır.

Bluemac Makina

Bluemac; özel çözümler için makine imalatları, fikstür aparat, elektrik otomasyon ve kalıp imalatları sektörlerinde faaliyet gösteren bir makina sanayii şirketidir. Geniş üretim parkuru ve endüstriyel çözümleri ile birçok firmanın üretiminin gelişmesine ve kalitesinin artmasına katkı sağlamaktadır. Takımımıza üretim imkanları ile destek olmaktadırlar.

Yılmaz Redüktör

Yılmaz Redüktör; ülkemizin en büyük, Avrupa’nın en donanımlı, Dünya’nın sayılı redüktör üreticilerinden biridir. 1958 Yılında Şişhane’de başladıkları yolculuklarına günümüzde uluslararası satış ağlarıyla ve yılların bilgi birimiyle devam etmektedirler. Pazara sunulan ürünleri çeşitli sanayi kollarında, binlerce tesiste güvenle hizmet vermektedir. Dünyanın birçok noktasına ihracat yapan firma, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve servisleri ile kullanıcılarının hizmetindedir. Takımımıza ürettikleri redüktörlerle destek olmaktadırlar.